Muna Põll Kogumise Ja Kogumise Muna Põll, Millel On 12 Hoidmine Taskud, Kellel On Mitu Muna Reguleeritav Praktiline Disain

  • Kommentaarid
  • On laos
€11.56 €8.09

Märksõnad: xr max traadita eest.

Muna Põll Kogumise Ja Kogumise Muna Põll, Millel On 12 Hoidmine Taskud, Kellel On Mitu Muna Reguleeritav Praktiline Disain

Bullet punkte:

1. Suurus: Sobib kasutamiseks täiskasvanutel, kõrgus 150 cm või üle selle, millel on 12 taskut.See on väga sobiv lastele ja täiskasvanutele.See võib koguda talu pere.See on väga huvitav asi.

2. Reguleeritav disain: põll on õmmeldud cartoon muster, taskud, mis on nii armas ja mugav.Sobib enamik inimesi, sealhulgas lapsi ja täiskasvanuid.

3. Praktilisus: muna hammas põll, millel on taskud on paks, tugev ja paindlik, ja talub kulumist talu.Muna plaat talub survet ja pinget, ja saab teha ka muud tööd põllumajandusettevõttes või köögis samal ajal.See on väga mugav kasutada.

4. Kvaliteetseid materjale: Ohutu muna kogumise kotid, tugev ja vastupidav, masinaga pestav kvaliteetne polüester-puuvill, kogumise põlled on paks, tugev, pehme ja talub kulumist talu.

5. Lai rakendus vahemik: Meie munade kogumise põll saab kasutada, et koguda munad, pardi munad, hane munad ja vuttide mune.Te saate ka koguda armas vähe asju, nagu apelsinid, maasikad või muud nõrgad vähe asju.See muna põll on võimalik asendada armas ja usaldusväärne muna korvid.

Kirjeldused:

Materjal: Polüester-Puuvill

Mõõdud: 79*64cm

Taskud: 12 taskud

Kaal: 137g

Komplekti kuulub:

1*Põll

Märkused:

1. Värvi toode võib varieeruda vastavalt pildistamise keskkond.

2. Suurus on käsitsi mõõdetud, palun andesta mulle väike kõrvalekalle.

☆☆☆☆☆☆

●Madalama hinnaga kvaliteetseid oma 5-tärni hinnang.

●Palun kursis hoida, kui tahes shipping /item probleeme.

●Tänan teid oodates.


  • Päritolu: CN(Päritolu)