Aleksandra pere

Võib olla on see selle aasta viimane postitus….kunagi ei saa milleski kindel olla :) See pildiseeria on tehtud Jõhvis Pildistaja fotostuudios. Ma väga tänan selle stuudio perenaist ja peremeest, kes lahkesti lubavad seda kasutada. Loodetavasti läheb ka järgmisel aastal nii hästi, et mul on võimalus ennast jagada kahe stuudio vahel. Ja lisaks tahaks ennast jagada kõikidesse kaunitesse Eestimaa paikadesse. Olgu need siis pulmad, sünnipäevad, elu esimesed tähtsad päevad või lihtsalt kaunid hetked hingele, kui keegi soovib, et just mina neid pildistaksin.

See pildistamine algas selle pere noorhärra “ära rääkimisega”, kellele alguses ei tundunud see pildistmine just kõige meeldivam üritus olema. Lõppes aga sellega, et pisarate vahelt tulid laused…..ma ei taha ära minna, ma tahan veel pildistada :) See on väga suur pai minu tegemisele :) Ta lubas järgmine päev kindlasti tagasi tulla :)

Soovin Aleksandra perele kaunist aasta lõppu ja kauneid hetki algavasse aastasse! Ja seda ka kõigile teistele! Mul on äraütlemata hea tunne hinges, et on olnud nii palju meeldivaid ja huvitavaid tegemisi!

Aleksandra-3-2 Aleksandra-4 Aleksandra-5 Aleksandra-6 Aleksandra-7 Aleksandra-8 Aleksandra-9 Aleksandra-10 Aleksandra-11 Aleksandra-12 Aleksandra-13 Aleksandra-14 Aleksandra-15 Aleksandra-16 Aleksandra-17 Aleksandra-18 Aleksandra-22 Aleksandra-23 Aleksandra-24 Aleksandra-25 Aleksandra-45Aleksandra-26 Aleksandra-27 Aleksandra-28 Aleksandra-29 Aleksandra-30 Aleksandra-31 Aleksandra-32 Aleksandra-36 Aleksandra-37 Aleksandra- Aleksandra-39 Aleksandra-41 Aleksandra-42 Aleksandra-43 Aleksandra-2

Kommenteeri

Your email address will not be published.